Grafika
logo UE program regionalny, heby woj. kujawsko-pomorskie oraz miasta bygoszcz
Grafika
logo teleopieka kujawsko-pomorska

Drodzy Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że pracownicy Zespołu Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych, Pani Natalia Woszczyńska wraz z Panem Łukaszem Kowalskim, odpowiedzialni za wdrażanie projektu „Kujawsko-Pomorska Teleopieka” w Bydgoszczy, mieli zaszczyt gościć w Domu Dziennego Pobytu „Senior” przy ul. Jodłowej 14 w Bydgoszczy w dniach 1.06.2022r., 22.06.2022r. oraz 07.07.2022r.

Celem spotkań było omówienie założeń projektu oraz przeszkolenie seniorów w zakresie funkcjonowania urządzeń do teleopieki (tzw. „bransoletek życia”).

Pracownicy Zespołu projektowego przeprowadzili krótki instruktaż pokazowy, przedstawili korzyści z posiadania bransoletek oraz przyjmowali formularze zgłoszeniowe od osób chętnych do wzięcia udziału w projekcie.

Uczestnicy zadawali dodatkowe pytania, wyrażali obawy związane z użytkowaniem opasek, a nasi pracownicy rzetelnie tłumaczyli i pokazywali jak na co dzień funkcjonować z urządzeniem do teleopieki.

Większa część uczestników Domu Dziennego Pobytu korzysta już z naszych „opasek życia”, jednakże jest jeszcze sporo osób, które są zainteresowane tym przedsięwzięciem i zgłaszają swoją gotowość przystąpienia do projektu.

Strony w dziale:

Strony w dziale: