MOPS Bydgoszcz

KARNAWAŁ I DZIEŃ KOBIET W „LAWENDOWEJ PRZYSTANI”

Spotkanie, które odbyło się w dniu 4 marca br. w klubie seniora przy Rejonowym Ośrodku Pomocy Społecznej „Błonie” miało charakter imprezy karnawałowej. Świętowaliśmy ostatki jak również zbliżające się Święto Dnia Kobiet. Ostatki zwane również zapustami, to ostatnie dni karnawału i dlatego też postanowiliśmy ten dzień spędzić w rytmach muzyki i zabawy tanecznej. Głównym wodzirejem naszej imprezy był zaprzyjaźniony diżej p. Tomek. Zabawa taneczna, która odbyła się w naszym klubie wywołała bardzo pozytywne nastroje wśród zaproszonych gości. Nie zabrakło poczęstunku, który tym razem przygotowany został przez samych seniorów. Na okoliczność zbliżającego się Święta Tłustego Czwartku zgodnie z tradycją kosztowaliśmy świeżutkie pączusie.

Z okazji przypadającego w dniu 8 marca Święta Dnia Kobiet, Panie miały zaszczyt obejrzeć występ 5-ciu panów, którzy w rytmach Samby zaprezentowali swoje taneczne umiejętności.

Podczas naszego spotkania akcent swojej twórczości literackiej, który na stałe wpisał się w kalendarz naszych spotkań, usłyszeliśmy z ust p. Kornelii i drugiego poety naszego klubu p. Jurka.

Wszystkim przybyłym seniorom za udział w spotkaniu serdecznie dziękujemy i na kolejne zapraszamy 10 kwietnia br. Będziemy obchodzić Święta Wielkanocne.