MOPS Bydgoszcz

Z WIZYTĄ U FRYZJERA

W dniu 21 listopada gościliśmy w Szkole Fryzjerskiej w Bydgoszczy przy ul. Nakielskiej 11, gdzie nasze Panie skorzystały z usług fryzjerskich wykonanych przez uczennice i uczniów szkoły. Pod czujnym okiem fachowej kadry zostały wykonane usługi fryzjerskie. Na życzenie każdej przybyłej osoby wykonano takie usługi jak: podcinanie włosów, farbowanie, czy ich ułożenie. Na twarzach przyszłej kadry fryzjerskiej było widać ogromne zaangażowanie w wykonywaniu swojej pracy. Każda z nich chciała w pełni zadowolić oczekiwania swojej klientki. Końcowy efekt pracy wzbudził zachwyt i podziw seniorek. Wszystkie Panie wyszły zadowolone z uśmiechem na twarzy, przyjęły również zaproszone na następne usługi fryzjerskie.

Klub Seniora „ Lawendowa Przystań” w Bydgoszczy serdecznie dziękuje Dyrekcji Zespołu Szkół nr 1 w Bydgoszczy za możliwość skorzystania z bezpłatnych usług fryzjerskich, okazaną serdeczność i miło spędzony czas.

Dwie Kobiety "Pani Danusia i Hania" w trakcie wykonywania zabiegu farbowania włosów. Pani Halinka zmienia kolor włosów. Kobieta na pierwszym planie - "Pani Basia „na myjce”." Kobieta na pierwszym planie - "Masaż głowy Pani Genii." Dwie kobiety na fotelach, na drugim planie fryzjer - "Prace upiększające w toku." Kobieta siedząca na fotelu, oraz stojacy za plecami fryzjer - "Strzyżenie Pani Basi." Kobieta siedząca na fotelu, oraz stojacy za plecami fryzjer - Modelowanie włosów Pani Lidii. Kobieta siedząca przed lustrem, usmiecha się w kierunku osoby robiącej zdjęcie - "Efekt końcowy. Ten uśmiech mówi wszystko."