MOPS Bydgoszcz

UDZIAŁ KLUB SENIORA „BOCIANIA OAZA” W IX PRZEMARSZU KAPELUSZOWYM

W dniu 11.06.2017r. członkowie Klubu Seniora „Bociania Oaza” mieli okazję po raz pierwszy uczestniczyć w IX Przemarszu Kapeluszowym w ramach II Bydgoskiego Pikniku Organizacji Pozarządowych oraz Święta Województwa Kujawsko-pomorskiego.
Seniorzy przygotowali na tę okazję piękne kapelusze. Barwny korowód, z dumą i uśmiechami na twarzach uczestników ,przemierzył trasę z Palcu Wolności na Wyspę Młyńską.
Na Wyspie Młyńskiej Klub mógł  promować, poprzez rozdawanie ulotek reklamujących „Bocianią Oazę”, swoją dotychczasową działalność, a także zachęcić innych, jeszcze niezrzeszonych seniorów, do zasilenia naszych szeregów. Impreza na Wyspie Młyńskiej obfitowała w mnóstwo atrakcji. W tym dniu Seniorzy całego miasta otrzymali oficjalnie KLUCZ DO MIASTA od włodarzy Bydgoszczy.
Klub Seniora „Bociania Oaza” może pochwalić się pierwszym sukcesem. Wiceprezydent Pani Elżbieta Rusielewicz nagrodziła m.in. naszą seniorkę Panią Anię za pięknie przyozdobiony kapelusz.
Nasz pierwszy wspólny udział w Przemarszu kapeluszowym i pozostałych imprezach wywołał w uczestniczkach Klubu Seniora „Bociania Oaza” wiele pozytywnych wrażeń i dał zaczątek nowym pomysłom na działalność naszej OAZY w przyszłości.

Kobiety w ozdobnych kapeluszach przed fontanna. Duża grupa ludzi w ozdobnych kapeluszach, idzie po chodniku. Grupa kobiet w ozdobnych kapeluszach, idzie po chodzniku. Grupa ludzi stojąca w szeregu, pozuje do zdjęć.